Новинки авто: у столиці показали автомобіль для розмінування та броньований пікап

Автор: Любава Лисичкіна
23:20 05.10.2023

У Києві на території Акко Інтернешнл проходила виставка-форум Безпека/Security 2.0. Особливу увагу тут було приділено аварійно-рятувальній техніці, у тому числі засобам для розмінування.

Новинки авто: у столиці показали автомобіль для розмінування та броньований пікап Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, підприємство «Пожмашина» показало на своєму стенді – піротехнічний автомобіль важкого типу ПМ-В на повнопривідному шасі Daewoo Novus (6×6).

Ця машина має броньовану кабіну та вантажний відсік для перевезення вибухонебезпечних предметів. Тут також встановлено потужний кран-маніпулятор із вильотом стріли понад 8 м.

Автомобіль оснащено  бронестінкою зі сталі SSAB, потужним краном-маніпулятором з вильотом 8 м, лебідкою на 9 т. Є зручні відсіки, в яких знаходяться додатковий гідравлічний, електро- та бензиновий інструмент. 

А столична компанія «Реформ» презентувала на виставці два свої броньовані автомобілі. Це інкасаторський фургон Citroen Jumpy, а також новий для вітчизняного ринку пікап Peugeot Landtrek.

Пікап має пасажирську бронекапсулу із балістичним захистом класу B6. Двері мають посилені петлі та запатентовані ригельні замки. У стелі встановлено евакуаційний броньований люк.З додаткового обладнання відзначимо лобове бронескло, що обігрівається, і автоматичну систему пожежогасіння моторного відсіку. Peugeot Landtrek від «Реформ» отримав посилену підвіску – з потужнішими пружинами та амортизаторами.

В даному випадку автомобіль оснащений 2,4-літровим бензиновим турбомотором 210 л. с. та автоматичної 6-ступінчастої АКП.

До слова, на Київщині виявили автівку, яка простояла у гаражі 50 років.

Великий Київ у Google News

підписатися