Неймовірна краса: в центрі квітнуть 100 тисяч тюльпанів від Нідерландів (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
13:32 01.05

У листопаді минулого року в центрі Києва висадили 100 тисяч тюльпанів. Їх подарували столиці Нідерланди на знак пам’яті подвигу героїв Революції Гідності та з нагоди 30-річчя Незалежності України, що відзначатимуть цього року. І ось вже цієї весни квіти вже починають квітнути, створюючи неймовірну красу.

Неймовірна краса: в центрі квітнуть 100 тисяч тюльпанів від Нідерландів (ФОТО)

Фото яскравих, кольорових клумб з Майдану незалежності опублікувала у Facebook Тетяна Соловйова. Крім Майдану, квіти також були висаджені біля будівлі Міністерства закордонних справ.

“Минуло всього п’ять днів і вони, тюльпани з Нідерландів, всі розкрилися і встигли зробити це в квітні”, – написала киянка.

Сорти тюльпанів були підібрані по кольорах – жовті, жовтогарячі та червоні. Це Negrita Purple, Banjaluka, Blushing Apeldoorn, Jan Seignette, Orange Lion, Oranje van Eijk, Oranje Breeze, Salmon van Eijk.

Крім Майдану, квіти також були висаджені біля будівлі Міністерства закордонних справ. Вчора вони там тільки починали розкриватись:

Нагадаємо, минулого року 100 тисяч цибулинок тюльпанів висадили в центрі Києва українські дипломати разом із співробітниками посольства Королівства Нідерланди.

Як повідомлялося, анонсоване на 1 травня відкриття виставки тюльпанів на Співочому полі (вул. Лаврська, 31) переноситься на тиждень.

Великий Київ у Google News

підписатися