Напали на кондуктора та вибили вікно. Столичні підлітки влаштували погром у трамваї (ВІДЕО)

17:47 12.10.2020

Біля ст. м. Чернігівська двоє школярів 13-15 років розтрощили трамвай та напали на його пасажирів. Через інцидент вулиця Гната Хоткевича тривалий час була знерухомлена. 

Напали на кондуктора та вибили вікно. Столичні підлітки влаштували погром у трамваї (ВІДЕО)

Про це повідомляють очевидці у Instagram

Свідки події розповідають, що інцидент стався через відмову юнаків одягнути маску в громадському транспорті. Конфлікт непомітно перетворився у акт вандалізму: хлопці почали бити кондуктора та вибивати вікна у вагоні.

 

 

Своє невдоволення карантинними обмеженнями юнаки вирішили висловити незнайомому пасажиру, який також постраждав від агресивних дій молодиків (його покусали та навіть намагались задушити).

Вгамувати буйних школярів вдалось екіпажу патрульних, який проїжджав повз місце події. Підлітків доволі жорстко скрутили та утримували на землі лицем униз, не даючи підвестись.

Оцінювати дії дітей та співробітників поліції буде суд та органи ювенальної юстиції, але справедливості заради відмітимо, що поліцейські виконували свої службові обов’язки без індивідуальних засобів захисту, що є прямим порушенням карантинних рекомендацій.

Читайте також: Різали намети і пирскали газом у лице: у Києві затримали нападників на агітаторів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...