Наловили судаків на 75 тисяч гривень: на Київщині піймали горе-рибалок

Автор: Тетяна Сененко
13:11 01.02.2022

На Київщині зафіксували 11 порушень на зимувальній ямі на Київському водосховищі у Вишгороді. Рибалки незаконно добули 17 судаків.

Наловили судаків на 75 тисяч гривень: на Київщині піймали горе-рибалок
оренда квартири Київ

Про це повідомили в Київському рибоохоронному патрулі.

Ще одного порушника виявили 27 січня поблизу села Нові Петрівці на Вишгородщині. Чоловік перевищив добову норму вилову риби на півтора кілограма (на 4 судаки). Нагадаємо, що максимальний вилов становить не більше 3 кілограми на добу.

Загалом, згідно з новими таксами, 12 рибалок нанесли рибному господарству збитків на 75 тисяч 327 гривень. На чоловіків склали відповідні адмінпротоколи.

За грубе порушення правил рибальства кожному загрожує від 340 до 680 гривень штрафу. До того ж порушникам доведеться відшкодувати збитки, завданні рибгосподарству.

Нагадаємо, до рятувальників Вишгородського району зателефонували рибалки, які розповіли, що в акваторії Київського моря поблизу села Страхолісся відірвало від берега крижину, на якій знаходяться люди.

Раніше у Вишгородському районі Київської області рибалку віднесло на крижині далеко від берега. Подія сталася на Київському водосховищі, на допомогу чоловікові прийшли рятувальники.

Великий Київ у Google News

підписатися