На які ПК ігри варто звернути увагу сьогодні

22:14 11.05

Незалежно від того, чи є у вас базовий або найсучасніший ПК, ось найкращі ігри для ПК, які ви повинні випробувати на ньому.

На які ПК ігри варто звернути увагу сьогодні Фото: Ілюстративне

Ігри казино України також доступні на ПК, але це вибір не для кожного гравця. Ви можете випробувати найкращий ігровий ПК (або той, який ви зібрали самі), граючи в новітні великобюджетні ігри з неймовірною графікою, або спробувати щось менше від інді-розробника, ексклюзивне для ПК. У будь-якому випадку, у нас є безліч прикладів обох цих видів ігор, а також багатьох інших, наведених у списку нижче.

Не відмовляйте собі в задоволенні зіграти у:

  • Elden Ring;
  • Alan Wake;
  • Dying Light;
  • The Witcher та інші ігри.

Які найкращі ігри для ПК?

Оскільки їх існує така величезна кількість, наш список може охопити лише малу частину загальної кількості чудових ігор для ПК. Тим не менш, ми сподіваємося, що у нашій добірці ви знайдете те, що вам сподобається.

Якщо ви любитель екшенів, то вам варто звернути увагу на відстріл прибульців у Gears 5 або знищення демонів у Devil May Cry 5. Обидві ігри виглядають по-своєму чудово, а їхня механіка була відшліфована протягом усього часу існування їх довгограючих франшиз, і ці частини стали найкращими.

Red Dead Redemption 2 та Disco Elysium – це пара ігор, які подарують вам багато годин пізнавального контенту. RDR2 сповнена вишукано змодельованого оточення, яке ви маєте досліджувати, в той час як Disco Elysium більше зосереджена на внутрішніх конфліктах вашого персонажа, а рольові системи, що складають гру, відображають детективну роботу, яку ви виконуєте в процесі гри.

Ori and the Will of the Wisps – це гра, яку можна купити тільки заради красивих краєвидів, але щільний двовимірний платформер і бої означають, що вам чим буде зайнятися під час подорожі її світом. Схожа історія і з Microsoft Flight Simulator, незважаючи на зовсім інший жанр.

What Remains of Edith Finch – остання гра, на якій ми зупинимося. Це сюжетно-орієнтована гра, яка постійно дивуватиме вас радикально різними геймплейними віньєтками для кожної частини. У неї не потрібно довго грати, але справжня цінність полягає в тому, що вона залишиться з вами надовго після того, як ви вийде з гри востаннє. А ось тут ви зможете відкрити для себе ігри інших жанрів.

Monster Hunter Rise

Версія MH: Rise для ПК, яка вже не раз увійшла до списку кращих ігор для Nintendo Switch, дозволяє грі вийти на новий рівень завдяки більшій потужності, доступній на ігрових ПК.

Гра все та ж: сюжет, що обертається навколо припинення “буйства” диких монстрів, і геймплей, що складається з перемоги над монстрами, отримання лута та покращення спорядження, щоб підготуватися до наступного полювання. На цьому шляху вам допоможе ваш компаньйон Паламут, якого можна осідлати, і новий гачок, обидва з яких допомагають по-новому поглянути на подорожі і битви.

Кільце Ельдена

Складні дослідження та бої, характерні для Dark Souls, Demons’ Souls та Bloodborne, нарешті переходять у відкритий світ в останній грі From Software. У ролі Заплямленого вам належить досліджувати землі Міжзем’я, щоб знайти спосіб зібрати наново титульне кільце.

Знайомі елементи, такі як обмежені безпечні зони, розраховані на багато користувачів функції типу повідомлень і смертоносні зустрічі з босами – всі вони тут, тільки розкидані по карті і чекають, поки ви самі їх знайдете, а не в кінці метафоричного коридору.

Alan Wake Remastered

Поверніться до Брайта Фоллса в цьому оновленому виданні оригінальної гри Alan Wake і двох DLC до неї. У взутті та пошарпаній куртці титулованого письменника ви вирушаєте в, здавалося б, милий містечко, щоб відпочити від усього. Проте інші, більш похмурі проблеми чекають на Алана, коли його дружина пропадає безвісти, а Брайт Фоллс заполонили тіньові монстри.

Гра схожа на типовий шутер від третьої особи, але перш ніж засипати ворогів кулями, вам доведеться спалити їх захисні шари пітьми за допомогою тривалого спалаху вашого ліхтарика. Оскільки джерел світла, крім самотнього променя у вашій руці, вкрай мало, вам доведеться ретельно розставляти пріоритети або просто стримувати їх, поки ви пробиратиметеся до наступної безпечної зони.

 

Великий Київ у Google News

підписатися