На вулиці Липинського з’явилася велосмуга-з’єднувач

18:37 02.07

На вулицях Києва тривають роботи з влаштування велосипедних смуг. Велодоріжка з’явилась на Липинського, більш комфортною для велосипедистів став і бульвар Тараса Шевченка. Зручнішим для пішоходів і велосипедистів став і Володимирський проїзд.

На вулиці Липинського з’явилася велосмуга-з’єднувач

Так, як повідомляє департамент транспортної інфраструктури КМДА, по вул. Липинського з’явилася велосмуга довжиною 400 м. Вона з’єднає майбутню велосмугу на вулиці Івана Франка, яка облаштовується зараз в рамках ремонту, з Велотреком.

Також, завершено нанесення розмітки для односторонніх велосипедних смуг на вул. Ольгінській та Заньковецькій, довжиною 200 метрів та 260 метрів відповідно. Також на цих вулицях в рамках перерозподілу вуличного простору та оновлення схеми організації дорожнього руху демонтовано старі та встановлено нові дорожні знаки.

Окрім того, на вул. Марії Заньковецької передбачено 30 місць для паркування, з яких чотири – для автомобілів людей з інвалідністю.

Більш комфортною для велосипедистів став і бульвар Тараса Шевченка. Нещодавно на бульварі по виділених смугах для руху громадського транспорту, довжиною близько 3,7 км, було дозволено рух велосипедистів. Завдяки такому рішенню з’єднуються велосмуги на вул. Леонтовича та Пушкінській. В перспективі – на вул. Терещенківській.

загрузка...

Зручнішим для пішоходів і велосипедистів став і Володимирський проїзд, де влаштовано велопішохідну зону.

Наступним етапом буде створення пішохідної зони на площі Івана Франка та облаштування велосмуги на вул. Городецького. А в найближчі два тижні будуть завершені роботи з влаштування велоз’ïзду з мосту Метро на Набережне шосе.

Нагадаємо, в парку “Муромець” завершують облаштування велодоріжки – як виглядає маршрут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...