На вулиці Білецького – нова велосмуга. Подбали тут також про пішоходів і автомобілістів

14:07 29.10.2020

У Києві ледь не щодня збільшується кількість вулиць із велоінфраструктурою. Щойно до них додалась вулиця Академіка Білецького, де влаштували велосмугу та 47 паркувальних місць для автомобілів.
Смуга поєднує велоінфраструктуру по проспекту Любомира Гузара через бул. Вацлава Гавела та вул. Героїв Севастополя. На паралельній вул. Академіка Стражеска також є велосмуга.

На вулиці Білецького – нова велосмуга. Подбали тут також про пішоходів і автомобілістів

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густелєв.

За його словами, подбали тут і про безпеку пішоходів: облаштували підвищений пішохідний перехід (біля школи і гуртожитку), тактильні елементи, притротуарні острівці безпеки (антикишені), а на перехресті з вул. Герої Севастополя влаштували 2 острівці безпеки.

Чиновник також додав фото оновленої вулиці.

Читайте також: На велодоріжці Пішохідного мосту з’явились “лежачі поліцейські”. Велоспільнота обурена 

Нагадаємо, у 2020 році велосмуги і велодоріжки з’явились на вулицях Пушкінській, Рейтарській, Золотоворітській, Ярославів Вал, Івана Франка, Стрілецькій, Бастіонній, Ольгінській, Заньковецької, Олеся Гончара, В’ячеслава Липинського, Туполєва, пров. Володимирському, пр. Любомира Гузара, бул. Леоніда Бикова, Володимирському узвозі, вул. Архітектора Городецького, бул. Тараса Шевченка (суміщення руху велосипедистів і смуг громадського транспорту).

Читайте також: Пандемія пересаджує киян на велосипеди: любителів проїхатись з вітерцем побільшало у 2,5 рази

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...