На велодоріжці Пішохідного мосту з’явились “лежачі поліцейські”. Велоспільнота обурена

10:29 28.10

Невідомі особи обладнали велодоріжку на Пішохідному мосту через Дніпро, що веде на Труханів острів, засобами заспокоєння руху. “Працівники” були без спецодягу та жилетів. Така самодіяльність викликала обурення серед столичної велоспільноти – вона вимагає демонтажу небезпечних “спотикачів”.

На велодоріжці Пішохідного мосту з’явились “лежачі поліцейські”. Велоспільнота обурена

Як повідомляє у Facebook організація “Київ – велосипедне місто”,  за словами свідків, вчора вдень на даній ділянці сталося зіткнення велосипедиста та роллера з травмуванням. Після чого невідомі самотужки, без згоди балансоутримувачів почали встановлювати дані засоби заспокоєння руху.

У велоспільноті кажуть, що таким чином на велодоріжці створили потенційно небезпечну ситуацію для руху велосипедистів та персональних електричних транспортних засобів.

Такі  гумові засоби заспокоєння руху призначені лише для автомобілів та інших моторизованих транспортних засобів і вкрай небезпечні для велосипедного руху та руху на персональних електричних засобах:

  • можуть стати причиною втрати рівноваги та травмування;
  • слизькі при опадах;
  • не мають світлоповертальних елементів.

У громадській організації вимагають демонтувати встановлені засоби та розглянути інші варіанти заспокоєння руху саме для велосипедистів.

Нагадаємо, велосипедна доріжка пролягає на Пішохідному мосту є частиною магістрального велосипедного маршруту “ж/м Троєщина – Центр”, організованого у 2015 році.

Читайте також: Пандемія пересаджує киян на велосипеди: любителів проїхатись з вітерцем побільшало у 2,5 рази

Як повідомлялось, у зоні відчуження запускають перший веломаршрут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...