Нові велосмуги, парковки та схеми руху – зміни на вулицях Бастіонній і Стрілецькій

11:46 11.08.2020

Ще на двох столичних вулицях – Бастіонній і Стрілецькій – влаштували велосипедні смуги та впорядкували дорожній рух.

Нові велосмуги, парковки та схеми руху – зміни на вулицях Бастіонній і Стрілецькій

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За його словами, на вулиці Бастіонній велосипедисти отримали повноцінну смугу завширшки 1,5 метри. Для безпечного руху велотранспорту велосмуга з обох сторін вулиці відділена смугою безпеки.

Заступник голови КМДА також зазначив, що важливі зміни були проведені і в організації дорожнього руху на вул. Бастіонній, де через велику кількість припаркованих біля ботанічного саду автомобілів постійно утворювались затори. Проблему вирішили завдяки тому, що у новій схемі організації дорожнього руху була надана перевага громадському транспорту та велосипедній інфраструктурі. Також для зменшення заторів облаштували розворотне напівкільце та передбачили для автомобілістів додаткові 44 місця тимчасового паркування автомобілів, із яких 4 місця – для осіб з інвалідністю.

Зміни в організації дорожнього руху, 27 нових місць для паркування автомобілів та велосмуга з’явились і на вул. Стрілецькій. Нова велосмуга поєднала вже існуючі велосмуги на вул. Ярославів Вал і вул. Рейтарській. Тож тепер велосипедисти можуть безпечно розвернутись, щоб їхати у зворотному напрямку – у бік Львівської площі. Зазначу, що наразі вже розпочалися роботи з облаштування наступної велосмуги – на вул. Олеся Гончара. Ця велосмуга також поєднається в єдину систему велоінфраструктури столиці”, – підкреслив Олександр Густєлєв.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія району на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, нещодавно для велосипедистів побудували з’їзд з мосту Метро на Набережне шосе, де згодом з’явиться велодоріжка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...