На Городецького нова двостороння велосмуга. Поки з бруківки (ФОТО)

10:12 23.10.2020

На вул. Архітектора Городецького з’явилась нова двостороння смуга для велосипедистів, яка простягається від вул. Хрещатик до площі І. Франка і з’єднується із вже існуючими – на вул. Ольгинській та Заньковецької. Поки з бруківки, але обіцяють інше покриття.

На Городецького нова двостороння велосмуга. Поки з бруківки (ФОТО)

Про це повідомив у Facebook заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Велосмуга позначена відповідною розміткою та знаками. Також, завдяки проведеним змінам в організації дорожнього руху, на вулиці влаштовані спеціально відведені місця для паркування авто”, – зазначив Густєлєв.

За словами заступника голови КМДА, вулиця Архітектора Городецького – історична частина міста, вимощена бруківкою, тому наразі смуга для велосипедистів теж має історичне покриття з природньої бруківки. У планах також змінити покриття цієї велосмуги на фігурні елементи мощення, що більш зручні для руху на велосипеді.

Велодорожка Городецкого Велодорожка Городецкого Велодорожка Городецкого Велодорожка Городецкого

Нагадаємо, у 2020 році велосмуги і велодоріжки з’явились на вулицях Пушкінській, Рейтарській, Золотоворітській, Ярославів Вал, Івана Франка, Стрілецькій, Бастіонній, Ольгінській, Заньковецької, Олеся Гончара, В’ячеслава Липинського, Туполєва, пров. Володимирському, просп. Любомира Гузара, б-рі Леоніда Бикова, Володимирському узвозі та інших.

Комфортнішим для велосипедистів став і бульвар Тараса Шевченка, на якому у виділених смугах для руху громадського транспорту довжиною близько 3,7 км було дозволено рух велосипедистів. Завдяки такому рішенню з’єднується велорух на бульварі і вулицях Леонтовича, Пушкінській, І. Франка, О. Гончара, а у перспективі – ще і вул. Терещенківській.

Як повідомлялося, у парку «Муромець» з’явилися меч богатиря та доріжка для велосипедистів та ролерів (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися