У гуртожитку Переяслава – спалах COVID-19

14:23 25.05

На Київщині зафіксували черговий спалах коронавірусу у гуртожитку на території студмістечка у м. Переяслав,  де мешкає загалом 165 осіб. Інфікованого виявили випадково, коли зробили ПЛР-тест після операції внаслідок побутової політравми. Крім цього, через випадки COVID-19 2 медзаклади припинили госпіталізацію хворих, ще 1 – прийом реанімаційних хворих.

У гуртожитку Переяслава – спалах COVID-19
 
Про це під час брифінгу повідомив в. о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін.
 
За його словами, вже встановлено коло контактних осіб, яким роблять необхідні аналізи.
 
За результатами буде зрозуміло, чи є потреба запроваджувати стан обсервації”, – зазначив т.в.о. голови КОДА.
Також у зв’язку з виявленням захворілих на коронавірус в області припинила госпіталізацію Бородянська та Миронівська центральні районні лікарні. А прийом реанімаційних хворих – Тетіївська ЦРЛ, додав Володін.
 
Загалом, каже очільник області, епідемічний стан у гуртожитках  і лікарнях Київської області поступово стабілізується. 
 
Так, у гуртожитках міст Українка та Вишневе, селі Петропавлівська Борщагівка, де раніше виявили вогнища COVID-19, хворих на коронавірус немає.
Сьогодні отримали позитивну новину про епідемічний стан у гуртожитку м. Українка, де раніше був зафіксований спалах коронавірусу. Згідно повторних аналізів, у цьому гуртожитку людей з цією хворобою немає. А отже, більше немає потреби в обсервації тамтешніх мешканців. Аналогічна ситуація у гуртожитку Петропавлівської Борщагівки. Та плануємо сьогодні зняти пост у гуртожитку Вишневого”, – додав Володін.
 
Крім того, відновила роботу Васильківська центральна районна лікарня, яку раніше закрили через виявлення хворих на COVID-19.
 
Нагадаємо, раніше МОЗ опублікувало показники готовності областей до впровадження 2-го етапу виходу з карантину. Згідно переліку, Київська область була не готова до послаблення обмежень. Влада Київщини оголосила, що не може впровадити пом’якшення через перевищення показника інцидентності (кількість нових випадків COVID-19 на 100 тисяч населення) – він складав 13,9 замість 12 за нормою. Але сьогодні стало відомо, коли нарешті будуть зняті деякі обмеження.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...