Пом’якшення карантинних обмежень на Київщині відкладається

08:54 22.05

Влада Київщини поки що не буде запроваджувати пом’якшення карантинних заходів, тому що один із необхідних чинників перевищує встановлений урядом показник. Протиепідемічну ситуацію у області моніторять щоденно і обіцяють у разі її покращення негайно прийняти рішення про послаблення протиепідемічних заходів.

Пом’якшення карантинних обмежень на Київщині відкладається

Про це повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації.

Як зазначається, ухвалена Кабіном 20 травня 2020 року постанова “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” передбачає послаблення або припинення протиепідемічних заходів на території регіонів на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

Рішення приймають з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак:

  • інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення). Має становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50%;
  • середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

В КОДА кажуть, що на сьогодні у Київській області наступні показники:

загрузка...
  • інцидентність – 13,9 особи на 100 тис. населення (потрібно менше 12);
  • завантаженість ліжок – 8,9 % (потрібно менше ніж 50%).
  • середня кількість ПЛР-тестувань – 19,2 на 100 тис. населення (потрібно понад 12 на 100 тис.).

Через те, що один із необхідних чинників (а саме – інцидентність) перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права прийняти рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів, пояснили у облдержадміністрації.

Там кажуть, що моніторять протиепідемічну ситуацію щоденно і в разі її покращення негайно приймуть рішення про послаблення протиепідемічних заходів.

Читайте також: «Світ буде іншим». 10 прогнозів президента МАУ Євгенія Дихне про авіабізнес

Нагадаємо, напередодні МОЗ оприлюднив 5 етапів зняття обмежень з 22 травня по 22 червня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...