Офіційно! На Київщини послабляють карантин – дата

11:12 25.05

У Київській області з 26 травня буде послаблено карантин – дозволять роботу міського, міжміського та обласного транспорту, відкриють дитсадки та готелі.

Офіційно! На Київщини послабляють карантин – дата Фото: Олег Гриб, itvua.tv

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

26 травня у Київській області карантин буде пом’якшено. Це означає, що дозволені, але при чітко злагодженому контролі та дотриманні вимог, регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні. При цьому кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння”, – наголосив Володін.

За словами Володіна, у транспорті перед початком зміни салони потрібно дезінфікувати, а водії мають проходити температурний скринінг. Відстань між пасажирами та водієм має становити не менше метра або має бути захисний екран, крім того усі мають бути в масках.

Також можуть розпочати роботу дитячі садки і готелі за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Водночас Володін наголосив, що жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме.

загрузка...

Нагадаємо, раніше МОЗ опублікувало показники готовності областей до впровадження 2-го етапу виходу з карантину. Згідно переліку, Київська область була не готова до послаблення обмежень. Влада Київщини оголосила, що не може впровадити пом’якшення через перевищення показника інцидентності (кількість нових випадків COVID-19 на 100 тисяч населення) – він складав 13,9 замість 12 за нормою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...