На Київщині через халатність лікаря померла дитина

Автор: Галина Ворона
21:23 22.06

6-річна дівчинка померла на Київщині, не отримавши належної медичної допомоги. Підозру у смерті дитини оголосили лікарці, яка нібито неналежно віднеслася до виконання своїх професійних обов’язків.

На Київщині через халатність лікаря померла дитина
Про це розповіли у прокуратурі Київщини.

За словами правоохоронців, жінка звернулась до лікаря із скаргами на те, що у її доньки 2015 року народження, болить живіт і вночі була блювота. 

Водночас лікарка, мовляв, неналежно віднеслася до виконання своїх професійних обов’язків, “проявила непрофесіоналізм, поверхнево, формально провела обстеження хворої, яка потребувала медичної допомоги, неякісно та не в повній мірі зібрала анамнез її захворювання, внаслідок чого встановила невірний діагноз, який не мав будь-якого об’єктивного клініко-лабораторного обґрунтування”.

У зв’язку з тим, що встановлений діагноз не відображав основну патологію, що обумовлювала тяжкість стану хворої, та лікарка не виключила інші більш загрозливі причини хворобливого стану дівчинки  – дитина померла.

За висновком експерта, між неналежним наданням медичної допомоги та настанням смерті є прямий причинно-наслідковий зв’язок.

За процесуального керівництва Броварської окружної прокуратури лікарю повідомлено про підозру за фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому ( ч. 2 ст. 140 КК України).

Їй загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: Шантаж на ще не народжених дітях. Киянин розповів про хабарі в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...