Шантаж на ще не народжених дітях. Киянин розповів про хабарі в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології

22:25 20.02

Ви не маєте ніяких гарантій, що в пологовому будинку зроблять усе правильно і професійно, коли ваша дитина буде народжуватись, якщо ви відмовитесь давати хабаря. Особливо, коли побачите жахи, які відбуваються в одному з «найкращих» пологових будинків України.

Шантаж на ще не народжених дітях. Киянин розповів про хабарі в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології
Про це написав Марко Мельник. 
 
Киянин розповів, що його дружина народжувала в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології в Києві, і він готував гроші для різних «фахівців» пологового будинку як «подяка наперед» і в сумах, заздалегідь озвучених лікарем.
 
“Чи могли ми відмовитись давати хабар? Так, я завжди так і роблю. Ті, хто зі мною знайомий достатньо близько, знає, що я принципова людина. Подаю позови, скаржуся, влаштовую скандали щоразу, коли постає питання порушення справедливості. Але зараз під загрозою могли бути мої дружина і син. Тому корупційна система тут, на жаль, взяла гору”, – зазначив Марко.
 
За словами Мельника, окрім харчування,  меню якого нагадувало їжу в пенітенціарних установах, жахливих умов у палатах, відсутності теплої води,  тут “шоколадку” і до шоколадки   вимагали всі. Починаючи від рецепції і закінчуючи акушер-гінекологом. Лікарка, глянувши в конверт, у який попросила покласти суму  на  розсуд Мельників , побачивши  сто доларів,  кинула  конверт назад зі словами: «Я за свою роботу отримую стільки, що це буде моїм подарунком для тебе».  
 
“Коли після пологів я прийшов на поверх з породіллями забирати дружину із сином, мене охопив жах. Коридором ішла жінка, яка, як виявилось, народила лише кілька годин тому. Вона гучно стогнала. Їй сказали йти пішки на інший поверх, де була її попередня палата, забирати свої речі самотужки! На одязі було видно кров, а згодом я дізнався, що вона ще й після «кесаревого розтину». І жодна з медсестер, які ходили коридором, не допомагали їй навіть пересуватись, не кажучи вже про те, щоб просто принести речі”, – розповів Марко про жахливе відношення персоналу до породіллі.
 
Мельник також говорить, що сама ж будівля пологового була окремою картиною жаху. Балкони наполовину зруйновані, на землі лежали шматки облицювальної плитки, стіни в тріщинах, довкола сміття і побиті пляшки, у сквері на території лікарні — звалище, а під будівлею щодня стояв спортивний Jaguar, можливо, одного з лікарів.  
 
“Нешановані мною працівники ІПАГ! Якщо ви берете такі хабарі й не створюєте бодай елементарних умов для вагітних та породіль, тримаєте їх у палатах розміром з комору та аварійних будівлях — хто ви? Дайте відповідь собі: ви лікарі чи жадібні потвори. Невже неможливо офіційно оголосити вартість послуг і легально отримати гроші, надавши натомість якісне обслуговування і людські умови для мам і неповлят?” – звернувся киянин.
 
Марко Мельник зауважив, що зробив допис вже після того, як отримав всі документи  для дитини. Але зазначив, що  його дружину з дитиною  виписали, не давши ніякого пакунку для малюка.
 
Відомо, Рада збирається заборонити дітям купувати ліки. Нагадаємо, до столичної клініки “Охматдит” доправили 15-річного киянина, який також наковтався пігулок. А раніше подібні випадки сталися в Умані та Боярці. Одна дитина померла.
 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...