На фронті загинув відомий видавець та журналіст Володимир Чеповий

Автор: Галина Ворона
10:29 22.06.2022

На фронті загинув гендиректор видавництва “Блінц-інфо” та шеф-редактор журналу “Бізнес”, автор проекту “Бізнес 100”. Володимир Чеповий.

На фронті загинув відомий видавець та журналіст Володимир Чеповий
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила речниця заступника голови КМДА Людмила Шикота.

Енергійний, веселий, активний Володимир Чеповий. Такий ініціативний, відкритий, такий живий завжди”… – додала вона.

За інформацією керівника Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталія Кулика, Володимир Чеповий пішов на фронт добровольцем ТРО і загинув у перші тижні червня. Тіло лише вчора ідентифікували.

Кулик називає Чепового “візіонером, мотиватором, проповідником”, який “постійно створював середовища довіри та соціального бізнесу”.

Але його ідеї випереджали свій час. Бізнес лише зараз, з початком масштабної війни, наблизився до розуміння такого повороту”, – зазначає він.

За даними Національної спілки журналістів України, Володимир Чеповий уже 34-й медійник, який загинув з часу повномасштабного російського вторгнення у 2022 році.

“Великий Київ” висловлює щирі співчуття колегам, рідним та близьким Захисника. Вічна пам’ять та шана Герою!

Володимиру Чеповому було 55 років. Родом він із села Цимбалівка Хмельницької області, жив у Києві. З 1990 року Чеповий був співзасновником видавництва “Бліц-Інформ”, яке видавало низку газет та журналів: “Бізнес”, “Ділові Новини”, “Наталі”, “Капітал” та інші. У 2002 році Чеповий з партнерами започаткував новий проект – видавництво “КАРАВАН-Медіа”, який почав випускати журнали “АрхІдея” та “Караван Історій – Україна”.

У 2005 році Чеповий обіймав посаду керівника служби Державного секретаря України. Після Помаранчевої Революції випустив книгу “Я прокинувся щасливим”, де описував усі події початку 2000-х років в Україні. Пізніше він став співзасновником та очолив “Медіа Інвест Груп”. З 2014 року  був шеф-редактором журналу “Бізнес” і обіймав посаду генерального директора видавництва “Бліц-Інформ”.

Читайте також: Згоріла техніка і майже всі речі: музикант Сашко Положинський опублікував фото з фронту 

Нагадаємо, в бою на Харківщині загинув відомий київський активіст Роман Ратушний.

Великий Київ у Google News

підписатися