Згоріла техніка і майже всі речі: музикант Сашко Положинський опублікував фото з фронту

Автор: Марія Супрун
11:38 21.06

Український музикант та екслідер гурту “Тартак” Олександр Положинський з початком війни вступив до лав ЗСУ, а днями опублікував фото з фронту, на якому показав наслідки дій окупантів. Згоріла техніка та речі військових.

Згоріла техніка і майже всі речі: музикант Сашко Положинський опублікував фото з фронту

Як написав Положинський у соцмережах, з ним все гаразд. Також все гаразд з тим, хто виходив з обстрілів разом з ним. Але бійці залишились без речей.

Вийшли злагоджено та організовано, на виході ніхто з наших не постраждав. Але згорів автомобіль з речами. В мене та ще в багатьох хлопців згоріло все, в інших – лише частина речей. Добряче постраждала також наша техніка – автомобілі та генератори. Щось знищене, щось виведене із ладу, щось тримається з останніх сил. Лишився лише з тим, що було на мені. Майже все, подароване вами на день народження, і купа інших приємних, важливих і корисних речей, на жаль, пішли попелом“, – написав музикант.

Співак звернувся по допомогу.

Якщо хтось із волонтерів готовий чимось поділитися – пишіть, будь ласка, в приват. Навчений попереднім досвідом спробую скласти списки того, що й кому потрібно, а отримане потім розподіляти згідно складених списків“, – написав Положинський.

Нагадаємо, раніше Положинський показав кумедне відео танців з фронту.

Великий Київ у Google News

підписатися