Ми дали відсіч Путіну і вже точно не злякаємось Зеленського – Петро Порошенко

Автор: Галина Ворона
17:26 15.01

Влада Зеленського намагається залякати опозицію, однак їй це не вдасться.

Ми дали відсіч Путіну і вже точно не злякаємось Зеленського – Петро Порошенко

Про це у своєму відеозверненні заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Протягом останніх кількох тижнів, користуючись моїм закордонним відрядженням, влада Зеленського докладала всіх зусиль для того, щоб мене залякати. Вони сфабрикували абсолютно нікчемну “підозру”. Намагалися провести судове рішення, по якому спробувати затримати мене для нібито доставки до суду. Вони намагалися заарештувати мої активи, причому окремо виділивши ЗМІ, які вже мені не належать, бо саме в цьому є завдання Офісу Президента. Для чого це робиться? Перше, як я вже сказав – залякати мене. І їм це точно не вдасться. Так само як ми не боялися Путіна, як ми дали йому відсіч. І вже точно не будемо боятися Зеленського”, – зазначав Петро Порошенко.

За його словами, “шептуни” із кола Зеленського наполегливо радили йому краще не повертатися до України, зупинити своє політичне життя і відкрити зелене світло Зеленському: “грабувати і нищити Україну”.

Лідер “Євросолідарності” наполягає, що Україну треба захищати від “некомпетентної і неукраїнської влади – влади нероб і корупціонерів”, тож запевняє в готовності перешкоджати спробам саджати за грати патріотів, волонтерів.

Ви намагаєтеся “відосиками” про Порошенка відволікти увагу від ваших прорахунків і критичної ситуації, яка, дякуючи вашій некомпетентності, склалася в країні. Ви доведете країну до продовольчих карток. Ви запровадили регулювання урядом цін на основні продукти харчування, що призводить просто до зникнення цих продуктів з полиць магазинів, замість того, щоби компенсувати інфляцію людям, яка виникла завдяки вашим зусиллям, для того, щоби захистити їх від бідності. Ви це зробити не здатні, бо ви крадете”, – обурюється Порошенко.

Він нагадав “погану” новину для Зеленського про своє повернення в Україну 17 січня о 09:10 рейсом із Варшави.

Звичайно, не для того, щоб захищатися від вас, ви того не варті. А для того, щоб захищати Україну від російської агресії. Сьогодні тут, в Європі, у Брюсселі всі кажуть, що ця загроза для всієї Європи, а не лише для України, можливо, найбільша за останні 30 років. Єдине, що ви цього не розумієте”, – підсумував Петро Порошенко.

Читайте також: Порошенко: “Я готовий боротися. Найперше – з Путіним, який є ворогом України”

Нагадаємо, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою. Суд призначив засідання по справі Порошенка у день його прибуття в Україну. Слідство вимагає арешту.

Десятки політиків, громадських діячів та ветеранів ООС заявили про готовність підтримати Петра  Порошенка, зустрівши в аеропорту. Підтримав флешмоб і невідомий репер з Київщини, який “підірвав” мережу треком про повернення Порошенка. Також відомо, хто з Київради зустрічатиме Порошенка в “Жулянах”.

Великий Київ у Google News

підписатися