Стало відомо, хто з Київради зустрічатиме Порошенка в “Жулянах”

Автор: Володимир Хлєбников
16:03 13.01

Щонайменше троє депутатів фракції “Європейська Солідарність” у Київраді зустрічатимуть п’ятого президента Петра Порошенка в аеропорту “Київ” (“Жуляни”) 17 січня.

Стало відомо, хто з Київради зустрічатиме Порошенка в “Жулянах”

Лідер “ЄС” має прибути до столиці о 8 годині ранку.

 “17 січня о 8:00 в аеропорту “Жуляни” ми збираємось, аби відстояти чесне правосуддя і правову державу в цілому”, – сказала під час брифінгу 13 січня депутатка Дінара Габібуллаєва.

Фото: пресслужба “Європейської Солідарності”

Своєю чергою Леонід Ємець заявив, що правоохоронці збираються незаконно арештувати Порошенка після його прибуття до Києва

Тому я буду 17 числа зустрічати 9Петра Порошенка, – прим. “ВК”), там будуть мої колеги, громадяни будуть, кияни будуть. Я запрошую журналістів теж долучитись до цього”, – сказав столичний депутат.

Разом з ними у брифінгу брав участь колега по фракції в Київради Сергій Таран. Він наголосив, що влада президента Зеленського “фактично зупинила реформи та призвела до економічної кризи в країні, а зараз прагне побудувати авторитарний режим“.

Читайте також: Кличко повідомив, чи поїде зустрічати Порошенка в аеропорт

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Читайте також: Адвокати вимагають призначити судове засідання по “справі Порошенка” на 17 січня

Великий Київ у Google News

підписатися