Порошенко: “Я готовий боротися. Найперше – з Путіним, який є ворогом України”

Автор: Любава Лисичкіна
19:22 14.01

П’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” також додав, що готовий боротися зі звинуваченнями у зраді, яка в рамках політичної вендети була висунута Зеленським.

Порошенко: “Я готовий боротися. Найперше – з Путіним, який є ворогом України”
Як написав Порошенко,  про це  він заявив у незалежному інтерв’ю брюссельському виданню POLITICO Europe.
 
Політик повідомив, що у Брюсселі, вже декілька днів займається “тихою дипломатією” – зустрічами з членами Європейського парламенту та іншими партнерами, щоб надати свої поради щодо протистояння Росії.
 
“У 2014 році, борючись із Путіним, ми разом з командою врятували Україну у найважчі роки нашої історії. Ми створили армію. Ми наблизили нашу країну до Європейського Союзу, заклали в Конституцію України європейську та євроатлантичну інтеграцію як напрямок нашої зовнішньої політики.
І якби ми боялись в 2014 році, ми б ніколи не зупинили Путіна. Якби ми боялись 2014 року, ми не змогли б звільнити дві третини окупованого Донбасу. І, звичайно, я не боюся Зеленського. Він лише мій опонент. Мій ворог – Путін. Він ворог України, ворог Європи і всього вільного світу”, – заявив Порошенко.
 
Петро Порошенко також зазначив, що  не приймає жодної форми політично мотивованого звинувачення.
 
“Ми боротимемось і переможемо, бо правда на нашому боці”, – впевнено додав він.
 

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Наразі відомо, хто з Київради зустрічатиме Порошенка в “Жулянах”.

Великий Київ у Google News

підписатися