Музей сучасного мистецтва потрібен – Кличко розповів про амбітний задум

Автор: Марія Супрун
17:39 10.02

Музей сучасного мистецтва Україні потрібен. І столична влада сприятиме реалізації цього амбітного задуму.

Музей сучасного мистецтва потрібен – Кличко розповів про амбітний задум

Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

Мені дуже приємно, що культурна спільнота активізувалася в обговоренні майбутнього Гостиного двору. І що є фахівці, які готові об’єднуватися, працювати на спільну мету та нести відповідальність за втілення своїх ідей. Хочу підкреслити, я поділяю думку, що Україні потрібен Музей сучасного мистецтва. Бо для кожної країни це – простір для візуалізації, осмислення та обговорення сценаріїв розвитку суспільства. Тому ми, безумовно, сприятимемо реалізації амбітного задуму, і готові працювати з професійною спільнотою, щоб разом шукати місце для створення Музею сучасного мистецтва”, – підкреслив Віталій Кличко.

За його словами, буде це в Гостиному дворі чи в іншій будівлі стане зрозуміло після експертизи щодо придатності конкретно цієї пам’ятки архітектури для повноцінного та масштабного розгортання Музею. Разом із тим, Гостиний двір може вмістити кілька інституцій, ставши культурним центром Подолу і столиці загалом.

Він зауважив, що місто готове розглянути й інші варіанти – пошук придатних локацій, ревіталізацію іншої будівлі чи відведення землі під будівництво Музею сучасного мистецтва з відповідною інфраструктурою.

Я переконаний, разом із небайдужими фахівцями ми зможемо нарешті створити в Києві якісно нову музейну інституцію. Музей сучасного мистецтва, що привертатиме увагу українців до мистецтва, яке осмислює нашу сучасність. А світової спільноти – до українських митців, до Києва як сучасного глобального міста і до України”, – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, у Зеленського вирішили, що Гостиний двір почекає і не виділили грошей. Згодом очільник Мінкульту заблокував передачу Гостинного двору киянам. 

Згодом, мер Києва Віталій Кличко звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з тим, аби Уряд невідкладно ухвалив рішення про передачу Гостинного двору громаді столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...