“Місцеві вибори будуть індикатором всього, що відбувається в країні протягом останніх півтора року” – Марина Порошенко

18:29 12.10.2020

Місцеві вибори будуть важливими індикатором всього, що відбувається в країні протягом останніх півтора року правління абсолютно некомпетентної центральної влади. У “Європейській солідарності” є серйозні сумніви щодо інституційної спроможності діючої влади провести ці вибори. Велике занепокоєння викликає незалежність виборчих комісій та їх можливість повноцінно працювати з огляду на епідемію коронавірусу.

“Місцеві вибори будуть індикатором всього, що відбувається в країні протягом останніх півтора року” – Марина Порошенко

Як повідомляється на сайті опозиційної партії, про це розповіли лідер команди “ЄС” до Київради Марина Порошенко та очільниця списку ЄС до Київської обласної ради Вікторія Сюмар під час зустріч з головою моніторингової місії ОБСЄ Інгібйорг Сольрун Гісладоттір та політичним аналітиком місії Дімашем Алжанов, в ході якої висловили свій погляд на хід виборчої кампанії в Україні.

Під час обговорення Марина Порошенко зазначила, що ці вибори будуть важливими індикатором всього, що відбувається в країні протягом останніх півтора року правління абсолютно некомпетентної центральної влади.

У нас є серйозні сумніви щодо інституційної спроможності діючої влади провести ці вибори. Велике занепокоєння викликає незалежність виборчих комісій та їх можливість повноцінно працювати з огляду на епідемію коронавірусу. З огляду на складність виборчого процесу ми очікуємо досить велику кількість порушень та відповідно оскаржень рішень виборчих комісій. І тут нас особливо непокоїть спроможність судів оперативно та неупереджено розглядати справи та виносити справедливі рішення, щоб захистити вибір громадян”, – сказала Марина Порошенко.

Вікторія Сюмар наголосила, що “Європейська солідарність” у ході передвиборчої кампанії стикається з великою кількістю порушень та тиском. Зокрема вона розповіла про блокування ПриватБанком рахунків партії, порушення при розподілі посад до виборчих комісій всіх рівнів, пошкодження білбордів з рекламою “Європейської Солідарності” у Черкаській області та перешкоджання розміщенню зовнішньої реклами партії у Волинській та Полтавській областях.

Також учасниці зустрічі підкреслили, що “Європейська Солідарність” є партією з чіткими ідеологічними установками – орієнтацією на європейські стандарти та захист державного суверенітету.

У Київ ми йдемо з гаслом “Допомагати і захищати”. І це не просто слова. Вони відповідають тому, що наша команда робила і робить, незалежно від того, чи це виборча кампанія, чи політичні будні”, – зазначила Марина Порошенко.

Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю та передачу всіх фактів порушень у ході виборів до моніторингової місії ОБСЄ.

Читайте також: “Європейська солідарність” підтримує на виборах Віталія Кличка. Володимир Прокопів пояснив чому

Як повідомлялось, Марина Порошенко очолить команду «Європейської солідарності» на виборах до Київради.  

Нагадаємо, “Європейська солідарність” виступає проти законопроекту “Слуг народу”, який запроваджує двовладдя у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...