Марина Порошенко очолить команду «Європейської солідарності» на виборах до Київради

12:43 16.09.2020

Марина Порошенко очолила список партії “Європейська Солідарність” на виборах до Київради. Марина Порошенко – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, багато років опікується гуманітарною сферою і розвитком інклюзивної освіти, у 2018—2019 р. – Голова Українського культурного фонду.

Марина Порошенко очолить команду «Європейської солідарності» на виборах до Київради

Таке рішення ухвалила конференція Київської міської організації партії «Європейська солідарність», що проходить 16 вересня, повідомляє кореспондент «Великого Києва».

«Знаю, що перше питання, яке я почую, буде: чому я йду в політику? В першу чергу я – громадянка своєї країни, яку дуже люблю. І мені не байдуже – як далі розвиватиметься Україна і що відбуватиметься у її столиці, в Києві», – наголосила Марина Порошенко. 

Вона переконана: політика – це не гасла, це конкретні дії, від яких часто залежать долі людей.

Марина Порошенко зазначила, що продовж 5 років як Перша Леді реалізовувала багатьох соціальних та гуманітарних проектів, щоб покращити якість життя кожної конкретної дитини, кожної окремої родини.

Марина Порошенко, ЕС

Вона також нагадала, що у 2018 році вдалося переглянути й оновити державні будівельні норми, враховуючи європейські стандарти та кращі приклади європейських столиць.

«І моє рішення балотуватися до Київської міської ради не в останню чергу зумовлено тим, щоб всі ці нові норми не лишалися на папері, а впроваджувалися в життя», – наголошує Марина Порошенко. 

За її словами,  новий проект, який буде реалізовувати команда “ЄС” – створення у Києві концертної зали світового рівня.

«Європейська країна не може існувати без розвитку і підтримки національної культури. Це те, що вирізняє будь-яку країну серед інших. Дає підстави пишатися власною історією, культурною та мистецькою спадщиною, талановитим народом. Це – основа розвитку і можливості для найкреативніших українців», – переконана Марина Порошенко.

Вона також назвала справою честі створення Українського культурного фонду – інституції, яка запропонувала українським митцям відкритий, прозорий та зрозумілий механізм отримання грантів на підтримку культурних проектів. 

Порошенк

«Наскільки назрілим і важливим був цей крок, говорять цифри – за 2 роки до Фонду надійшло більше 2,5 тисяч заявок. Це дало можливість знімати фільми, створювати виставки та театральні вистави, проводити фестивалі та конференції. І це також зробила наша команда», – пояснила Марина Порошенко. 

«Як лікар не можу сьогодні також не згадати про ще один величезний виклик – епідемію коронавірусу. Протягом останніх пів року ми спостерігаємо безпорадність влади та безглуздість її дій. Вони забрали кошти з освіти, культури та місцевого самоврядування і не змогли забезпечити медицину. Лікарні та медики залишаються сам на сам перед хворобою: обладнання недостатньо, або воно неналежної якості, медичні працівники не отримали засобів індивідуального захисту, а кількість медиків, які захворіли, є надзвичайно високою», – зауважує Порошенко. 

Вона нагадала, що Фонд Порошенка, «Європейська Солідарність» та ГО «Справа Громад» з перших днів карантину надавали конкретну допомогу: «За цей час ми придбали та передали в лікарні 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, відремонтували десятки апаратів штучної вентиляції легень, забезпечити тестування, сформували десятки тисяч продуктових наборів для людей вразливих категорій». 

«Але загроза не відступає і жоден благодійник не зможе замінити собою функції держави. І звісно, органів місцевого самоврядування», – переконана Марина Порошенко. 

Вона вважає, що у Києві недостатньо уваги приділяється вирішенню соціальних проблем: шкіл і садочків катастрофічно не вистачає, лікарні не забезпечені сучасним обладнанням, лікарі і вчителі не захищені.

«А значить – не захищені наші діти і наші батьки. Тому сьогодні не час спостерігати збоку. Час діяти і приймати відповідальні рішення. На рівні кожного міста і кожної громади. І звісно, на рівні столиці, яка має стати прикладом для всієї України», – додала Марина Порошенко. 

«Саме тому ми йдемо до Київради, адже настав час перетворити Київ на справжню європейську столицю з доступним транспортом та інфраструктурою; з сучасними закладами освіти, культури та медицини. На місто, у якому комфортно жити і яким всі ми будемо пишатися», – підсумувала спікерка. 

Довідково. Марина Порошенко – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, багато років опікується гуманітарною сферою і розвитком інклюзивної освіти, у 2018—2019 р. – Голова Українського культурного фонду. 

Читайте також: Вибори під час пандемії: уряд затвердив правила (ПЕРЕЛІК)

Як повідомлялось, перший з’їзд “ЄС” відбувся 31 серпня, але не назвала кандидата у мери. “Великий Київ розбирався, що насправді відбувається в політсилі. Нещодавно стало відомо, що Роман Сущенко  йде у місцеву владу від «Європейської Солідарності»

Нагадаємо, місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. Центральна виборча комісія затвердила календарний план місцевих виборів 2020 з інформацією про етапи та періоди виборчого процесу. Виборчий процес в Україні стартував 5 вересня. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...