Місцеві та райради Київщини продовжують звертатися до влади з вимогою збільшити видатки на субсидії

Автор: Злата Колос
14:23 03.02

Калинівська селищна та Бориспільська ради одноголосно ухвалили звернення до Президента, парламенту та Кабінету Міністрів щодо необґрунтованого зростання вартості енергоносіїв та з вимогою збільшення видатків бюджету на субсидії.

Місцеві та райради Київщини продовжують звертатися до влади з вимогою збільшити видатки на субсидії

Зокрема, у зверненнях депутати пояснюють, що за Конституцією, Україна є соціальною,  правовою державою і зобов’язана спрямовувати свою політику на соціальний захист і підтримку громадян. Однак Кабміном та НКРЄКП було прийнято рішення про підвищення ціни на газ, що спричинило збільшення усіх тарифів на ЖКП.

Звернення ініціювали депутати фракції “Європейської Солідарності“.

“Мешканцям Бориспільського району не під силу такі витрати“, – пояснила депутатка Бориспільської районної ради від “ЄС“ Юлія Семенова.

“Для нас важливо створити комфортні умови для життя в нашій громаді“, – наголосив  депутат Київської облради, який взяв участь у засіданні Калинівської селищної ради Владислав Одинець.

Нагадаємо, співголова “Європейської Солідарності“ Артур Герасимов наголосив, що навесні 2020 року чинна влада забрала в українців близько 8.3 мільярди субсидій в антиковідний фонд, які згодом закопала в дороги. Щобільше, навіть урізані субсидії не виплачуються вчасно. Нардепи “ЄС“ пропонують повернути пільгову норму до 100 кВт•год, заборонити імпорт електроенергії з РФ та Білорусі та заборонити прямий імпорт природного газу до України з РФ.

Додамо, з 1 січня скасовано пільговий тариф на електроенергію. 7 січня 2021 року люди висловили протест проти зростання тарифів та перекривали трасу Київ – Харків – Довжанський.  

Депутат Київоблради від партії “ЄС“ Олег Іваненко наголосив, що “Слуги народу“ завалюють парламент не важливими для українців законопроєктами, відводячи нас від проблемних тем – тарифів і субсидій, а малозабезпечені українці, яких вони залишили без субсидій, живуть у боргах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...