Місто відстоює пішохідну зону на Контрактовій – там буде туристична локація

14:09 17.06.2020

Міська влада оскаржує рішення суду щодо скасування розпорядження КМДА про створення пішохідної зони на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. Наступного року там запланована реконструкція та облаштування туристичної локації.

Місто відстоює пішохідну зону на Контрактовій – там буде туристична локація

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Місто подало апеляційну скаргу на рішення Окружного адмінсуду, який визнав протиправним і скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. Бо, я переконаний, не може купка людей, які ініціювали позов із різних мотивів, зокрема, і політичних, зневажати інтереси громади”, – сказав Кличко.

Він підкреслив, що місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного.

Вона буде облаштована як одна з туристичних локацій. Наступного року ми плануємо реконструкцію Контрактової площі та вулиці Сагайдачного”, – зазначив Кличко.

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

Нагадаємо, Контрактова площа і вулиця Сагайдачного стали пішохідними у 2017 році. У травні Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони

Це змусило небайдужих киян зібрати політиків, активістів, громадських діячів та жителів Подолу та записати відеозвернення до КМДА та міського голови Віталія Кличка з вимогою подати якісну апеляцію та завершити роботи з реконструкції цієї території. Крім того, з’явилась петиція – не відновлювати автомобільний рух на Контрактовій та Сагайдачного.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...