Не відновлювати автомобільний рух на Контрактовій та Сагайдачного – петиція

15:42 27.05.2020

Зникнення пішохідної зони, яка нині існує на вулиці Сагайдачного та Контрактовій площі, позбавить Київ ще одного туристичного місця та променаду, де відпочивають кияни і гості міста.

Не відновлювати автомобільний рух на Контрактовій та Сагайдачного – петиція

Про це говориться у петиції №9742 на сайті Київради.

Автор петиції Олександр Явтушенко просить Київраду вжити необхідних заходів, а КМДА прийняти нове розпорядження «Про обмеження руху транспортних засобів по вул. Петра Сагайдачного у вихідні та святкові і неробочі дні релігійних свят».

За його словами, такий механізм дозволить не виконувати рішення суду, оскільки судове рішення не може розповсюджуватися на нове розпорядження.

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

Нагадаємо, Контрактова площа і вулиця Сагайдачного стали пішохідними у 2017 році. Днями Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони. Водночас, місто обіцяє відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного та працюватиме над тим, щоб територія надалі розвивалася.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...