Київоблгазу впаяли близько мільйона штрафу за тарифи і поганий сервіс

Автор: Тетяна Сененко
18:59 07.05

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення про накладення штрафних санкцій на АТ «Київоблгаз». У НКРЕКП зазначили, що сума штрафу максимальна – 850 тис. грн.

Київоблгазу впаяли близько мільйона штрафу за тарифи і поганий сервіс
Про це повідомляє пресслужба НКРЕКП.

“Під час планової перевірки було встановлено низку порушень підприємством ліцензійних умов. Зокрема, за період, що перевірявся, компанія не дотримувалася структури тарифу, не виконувала затверджених регулятором інвестиційних програм, не здійснювала вчасно та у повному обсязі розрахунки з Оператором газотранспортної системи, не виконала зобов’язання встановити лічильники газу значній кількості споживачів”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, АТ «Київоблгаз» має багато зауважень стосовно неналежного рівня надання споживачам послуг, в тому числі й із приєднання до газових мереж. До регулятора періодично надходили скарги з цього приводу.

Читайте також: «Київоблгаз збут» отримає “на горіхи” за те, що завищив ціни на газ для людей

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року зросла вартість транспортування газу. Зокрема, тариф “Київоблгазу” збільшився з 0,81 грн до 1,55 грн за кубометр (без ПДВ), “Київгазу” – з 0,28 грн до 0,32 грн. Крім того, з січня 2021 року вартість газу для побутових споживачів газу зросла на 14%. Підвищення тарифів на блакитне паливо спричинило низку протестів в різних містах України.

Після цього в уряді заявили, що розробляють два варіанти зменшення платіжки на газ. Після тривалого обговорення уряд вирішив зменшити ціну на газ для населення нижче ринкової. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...