Тарифи на газ для населення буде знижено – нова ціна

15:44 13.01

Після тривалого обговорення урядом було ухвалене рішення про зменшення ціни на газ для населення нижче ринкової. Пропонується зниження ціни на газ майже на 30%.

Тарифи на газ для населення буде знижено – нова ціна

Як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, у зв’язку з пандемією COVID-19, запровадженими карантинними обмеженнями, різким і непомірним для українців під час карантину зростанням біржових цін на газ в останні тижні, пропонується запровадити для всіх побутових споживачів державне регулювання ціни на газ на період дії карантинних обмежень або до завершення цього опалювального сезону.

Пропонована ціна, яка встановиться на цей період, — 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів.

На сьогодні це найнижча ціна на українській біржі. Водночас деякі облгази сьогодні продають газ для побутових споживачів по 10 грн і навіть вище. Тобто, пропонується зменшення ціни на газ майже на 30%.

Крім того, НКРЕКП починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які на сьогодні мають найвищі тарифи на розподіл газу.

Читайте також: Підвищення тарифів на газ: «ЄС» вимагає негайно збільшити видатки на субсидії

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року зросла вартість транспортування газу. Крім того, з січня 2021 року вартість газу для побутових споживачів газу зросте на 14%. Підвищення тарифів на блакитне паливо спричинило низку протестів в різних містах України.

Після цього в уряді заявили, що розробляють два варіанти зменшення платіжки на газ.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...