Київ та Київська область – в найбільших боржниках перед Укрзалізницею

21:33 12.01

В Укрзалізниці розповіли хто з регіонів найбільше заборгував за послуги із перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні. Серед найбільших боржників – Київ (27,1 млн грн) та Київська область (23,1 млн грн)

Київ та Київська область – в найбільших боржниках перед Укрзалізницею

Як повідомили в Укрзалізниці, за січень-листопад 2020 року  товариство надало послуг із перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні на суму 262,2 млн грн. І отримало лише 24,8% компенсацій від місцевої влади, яка виступає замовником перевезень за соціальними тарифами.

Найбільше місцеві бюджети заборгували Південно-Західній залізниці – понад 62,8 млн грн, Південній залізниці – понад 47 млн грн та Львівській залізниці – 36,9 млн грн. Також Придніпровська залізниця не отримала 23,8 млн грн компенсацій, Одеська – 19,6 млн грн та Донецька  залізниця – 7,8 млн грн.

Серед найбільших боржників – Київ (27,1 млн грн) та Київська область (23,1 млн грн).  В Укрзалізниці зазначають, що такий низький рівень відшкодувань перевізнику витрат за надані послуги сповільнює розвиток приміських залізничних перевезень, обмежує можливості компанії в поліпшенні сервісу для пасажирів та оновленні рухомого складу.

Також  одними з найбільших боржників в Укрзалізниці назвали    Харківську  (36,2 млн грн) , Львівську  (17 млн грн) та  Дніпропетровську  (17,1 млн грн) області.  

Відомо, в Україні за рік сталось майже 170 тисяч ДТП. Шокуючі цифри загиблих і травмованих.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...