Київ стає зручнішим для велосипедистів: смуги облаштують до літа на кількох вулицях

Автор: Марія Супрун
18:26 04.03

Дорожньо-будівельний сезон 2021 розпочато. Роботи вже тривають на вулицях Борщагівській, Милославській, Пейзажній алеї, Індустріальному шляхопроводі. Разом із новими дорогами місто розширює і велоінфраструктуру.

Київ стає зручнішим для велосипедистів: смуги облаштують до літа на кількох вулицях

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв та розповів, де цього року облаштують велосмуги. А саме:

  • В рамках капітального ремонту двостороння велодоріжка протяжністю 1,5 км буде влаштована на проспекті Степана Бандери. Це стане продовженням велоінфраструктури на проспекті, облаштованої у минулому році.
  • Двостороння велодоріжка протяжністю 1 км з обох боків з’явиться на вул. Милославській і поєднається з веломаршрутом «Троєщина-Європейська площа»
  • Доріжка довжиною 2,3 км на вул. Борщагівській стане частиною веломаршруту «Борщагівка-Центр»
  • Буде продовжена велодоріжка і на вул. Івана Франка. Вона поєднає велоінфраструктуру на вул. Липинського, що веде до «Київського велотреку», із бульваром Тараса Шевченка, де дозволено рух велосипедистів смугами громадського транспорту, та Ботанічною площею і вул. Леонтовича.
  • Велосмуга протяжністю 0,35 км на вул. Андріївській стане частиною пішохідної зони в рамках проєкту «Київська вітальня».
  • Також комфортними для велосипедистів стануть вулиці Маршала Рибалка, Богдана Гаврилишина, Шолуденка та Пирогова. Саме на цих 4-х вулицях, завдяки перерозподілу вуличного простору серед усіх учасників дорожнього руху, до літа будуть влаштовані велосмуги. А велосмуга на вул. Пирогова примкне до виділеної смуги суміщеного руху громадського транспорту та велосипедистів бульваром Тараса Шевченка
  • Нова велосмуга з’явиться на вул. Гарматній і з’єднається з велодоріжкою на просп. Любомира Гузара.

Також для зручності велосипедистів у всіх районах столиці протягом року заплановано встановити 800 велопарковок біля об’єктів соціально-культурної сфери.

Нагадаємо, протягом 2020 року велоінфраструктура столиці збільшилася на 25 км. Велосмуги і велодоріжки з’явились на вулицях Пушкінській, Городецького, Рейтарській, Золотоворітській, Ярославів Вал, Івана Франка, Академіка Білецького, Стрілецькій, Бастіонній, Ольгинській, Заньковецької, Олеся Гончара, В’ячеслава Липинського, Туполєва, пров. Володимирському, просп. Любомира Гузара, б-рі Леоніда Бикова, Володимирському узвозі та інших.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...