Про це повідомляє поліція Києва.
Раніше районний суд призначав йому вже 31 добу адміністративного арешту, але, як зазначають поліціянти, це не виправило його поведінку.
Відомо, що з минулого року до поліції Києва почала звертатися 34-річна мешканка Голосіївського району, яка потерпала від домашнього насильства. Ситуацію взяли на контроль дільничні офіцери поліції та мобільна група з реагування на випадки домашнього насильства Голосіївського управління поліції.
Насилля чоловік вчиняв під дією спиртного.
Конфлікти бачили двоє дітей подружжя, один із яких – хлопчик, 2013 року народження. Кривдник штовхав жінку, лаявся на неї, ображав та принижував. Притягнення до адміністративної відповідальності: штрафи та адміністративні арешти, які виносив суд, не допомагали подолати ситуацію у родині. Тому ми спільно зі слідчим відділом районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за вчинення домашнього насильства та постійно контактуємо з сім’єю».
У рамках досудового розслідування поліцейські направили дружину на проведення психолого-психіатричної експертизи, яка встановила, що через дії 41-річного чоловіка постраждала має ознаки тривалої депресії.
Чоловіку загрожує покарання від громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, арешт на строк до шести місяців, обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до двох років.
Нагадаємо, нещодавно в Україні почала діяти онлайн-платформа “Мені здається” для допомоги жертвам домашнього насилля.
Крім того, наприкінці осені на Михайлівській площі пройшла виставка предметів, пов’язаних з домашнім насиллям.
За 2020 рік в Києві було зафіксовано понад 18 тисяч звернень стосовно домашнього насилля, з них близько половина – лівобережних районів.
Читайте також: Домашнє насилля – де в Києві можна отримати допомогу та притулок
В Києві діє кілька притулків для жінок, в яких є необхідність заховатись від кривдників. Один з шелтерів відкрився в грудні 2020 року, також один діє на лівому березі.
Про плани відкрити в Києі ще один притулок для жінок, постраждалих від домашнього насилля, стало відомо на початку березня 2021 року.