Молоток для м’яса та м’яка іграшка. Інструменти домашнього насилля показали на Михайлівській площі

15:55 25.11.2020

16 предметів, пов’язаних з домашнім насиллям, показали на Михайлівській площі. Виставку назвали “Річ у тім”.

Молоток для м’яса та м’яка іграшка. Інструменти домашнього насилля показали на Михайлівській площі

Про це повідомляє МВС України. 

Виставку відвідали Перша леді Олена Зеленська, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані, Надзвичайні та Повноважні посли та ін. 

Перша леді Олена Зеленська зазначила:

Насильство не знає меж та кордонів, раси та національності, ця проблема стосується кожного. Постраждалі від насильства не мають залишатися наодинці зі своєю проблемою. Протидія насильству та допомога постраждалим має бути пріоритетом для держави і Україна цей пріоритет визнає».

За останні роки вдалося винести тему домашнього насильства в Україні на якісно новий рівень. Значних змін зазнало українське законодавство: посилено відповідальність за домашнє насильство, з’явились нові інструменти для реагування та механізми для покарання кривдників.

Зокрема, серед виставлених речей є м’яка іграшка “Ведмедик”, якою чоловік душив жінку, молоток для відбивання м’яса, щоденник та відеокамера, якими били дітей, а також дерев’яне поліно, цигарки, таця, фен, ножиці, смартфон, друшляк, ключі, рушник, порцелянова статуетка, консервний ніж та гаманець.

Поруч з експонатами, розміщеними на виставці, розміщені QR-коди. Відсканувавши їх, ви почуєте реальні історії людей, які постраждали від домашнього насильства або стали його свідками. Виставка буде доступна до ознайомлення на площі 16 днів, а в інших містах України поліцейські підрозділи проведуть заходи, які будуть її продовженням. Виставку можна відвідати онлайн.

Нагадаємо, що до Всесвітнього дня боротьби з насиллям українські селебрітіз знялись в музичному відео

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...