Сховатися від насилля: у Києві буде ще один притулок для жінок

Автор: Марія Супрун
16:03 01.03

У Києві планують створити ще один притулок для жінок, що постраждали від домашнього насильства. Це має розв’язати проблему тих, хто після 10-денного перебування в кімнатах кризового реагування не зміг вирішити питання з подальшим проживанням.

Сховатися від насилля: у Києві буде ще один притулок для жінок

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, приміщення під притулок вже знайшли, невдовзі там розпочнуть ремонтні роботи. Район не називають задля безпеки.

«Коли було відкрито перші «кризові кімнати», то ми, фактично, вирішили проблему з відселенням постраждалих від кривдників. Але виникла нова проблема – не всім вистачає 10 днів, щоб визначитися з тим, що робити далі, куди йти. Притулок же дає можливість проживання до півроку. За цей час можна отримати всю необхідну юридичну і психологічну допомогу, знайти роботу, житло», – зазначила Хонда.

Вона також додала, що протягом минулого місяця поліція зафіксувала 1314 звернень щодо домашнього насильства. До міської служби «Телефон довіри» з питанням домашнього насильства звернулося 365 осіб, серед яких 299 жінок та 66 чоловіків.

Послугами кімнат кризового реагування, скористалися 8 жінок та 3 дітей. 

Нагадаємо, гаряча лінія 15-00 для осіб, які постраждали від домашнього насильства в Києві, працює з грудня 2019 року. Крім неї, можна звернутись на загальноукраїнську гарячу лінію щодо запобігання домашнього насильства – номер 1547.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...