Киянин пропонує перейменувати міст Метро на честь Авакова

13:14 02.07.2020

Житель столиці виступив з ініціативою перейменувати міст Метро у Києві на міст імені міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Відповідна петиція з’явилась на сайті Київради.

Киянин пропонує перейменувати міст Метро на честь Авакова
Світлодіодне освітлення

Автором документу виступив Сидоренко ‌ Роман.

“Коли в суспільстві в черговий раз підіймається хвиля обурення діяльністю “найефективнішого” міністра, Арсен Борисович влаштовує грандіозні шоу-вистави на мосту Метро. Здається, це його улюблене місце. Аби старання міністра не проходили дарма, пропоную перейменувати міст в його честь,” – йдеться в петиції.

Як повідомлялося раніше, 1 червня чоловік погрожував підірвати міст Метро. Рух було перекрито. Через годину Віталія Ткаленка вже затримали. Пізніше “мінера” відправили до спеціалізованого психіатричного закладу. 

Нагадаємо, в Україні піднялась хвиля протестів проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова після кількох резонансних справ, а саме – згвалтування в Караглику та стрілянини в Броварах. Зокрема у центрі столиці пройшли кілька акцій з вимогами відставки Авакова (РЕПОРТАЖ). Під час акції під Верховною Радою спалили “поліцейського бобіка”. ЛГБТ-спільнота також вийшла на мітинг проти Авакова (ФОТО).

А от президент Володимир Зеленський вважає, що Арсен Аваков “потужний” міністр і найкращого досі немає.

Великий Київ у Google News

підписатися