З відділку у Кагарлику звільнили 10 поліцейських. Розслідування вели щодо 19

14:11 30.05.2020

Правоохоронці завершили перший етап службового розслідування по факту згвалтування і побиття поліцейськими жінки у Кагарлицькому відділенні поліції. За його результатами звільнено 10 співробітників.

З відділку у Кагарлику звільнили 10 поліцейських. Розслідування вели щодо 19

Про це повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Він зазначив, що правоохоронців, підозрювані у зґвалтуванні та побитті жінки, оперативно затримані. Окрім того, до приїзду співробітників Державного бюро розслідувань було забезпечено охорону їх службових кабінетів та збереження речових доказів.

За словами Нєбитова, розслідування вели щодо 19 працівників. 

“Мета службового розслідування – встановити причини та умови, які сприяли вчиненню цього злочину. А головне – не допустити, щоби таке повторилося. Поліцейські, причетні до вчинення злочину, нестимуть покарання”, – запевнив він.

Нагадаємо, у Київській області затримали двох поліцейських за підозрою у зґвалтуванні та побитті жінки-свідка та застосуванні фізичної сили до чоловіка у райвідділку поліції. Водночас, поліцейського-гвалтівника з Кагарлика захистила дружина.

Жінка, яку згвалтували поліцейські у Кагарлику, виховує 4-річну дитину з інвалідністю. Адвокат постраждалої розповів, що згвалтування – це помста за відмову в інтимі. Жінка втекла від гвалтівників додому аж під ранок, коли вони позасинали. Також відомо, що згвалтована в Кагарлику боїться, що її зроблять винною.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...