“Забагато мусору” – ЛГБТ вийшло на мітинг проти Авакова (ФОТО)

15:31 05.06.2020

Біля будівлі Кабміну у Києві о 14:00 розпочався 4-й за сьогодні мирний мітинг “Проти поліцейського свавілля в Україні”. Його організатори – KyivPride партнерстві з іншими правозахисними не-ЛГБТ організаціями.

“Забагато мусору” – ЛГБТ вийшло на мітинг проти Авакова (ФОТО)
оренда квартири Київ

Анонсуючи подію, організатори акції зазначили, що хочуть бачити Україну правовою та безпечною країною для кожного та кожної без виключення: жінок, дітей, людей різної сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, різного етносу та релігійних переконань.

“Усьому цьому не дає збутися системне свавілля, безкарність та корумпованість поліції в Україні”, – говориться у повідомленні.

Читайте також: Авакова через Бровари викликали на “килим” до Зеленського – що доповів

Нагадаємо, сьогодні вранці пройшли ще 3 акції з вимогами відставки Авакова – фоторепортаж. Учасники однієї із них підпалили поліцейський “бобік”.

Додамо, що хвиля невдоволення міністром внутрішніх справ піднялась в зв’язку з двома недавніми подіями. Перша – це згвалтування жінки у місті Кагарлик двома поліцейськими. І хоч справа набула розголосу і було скликано спеціальне засідання, Аваков на нього не прийшов.

Друга – це стрілянина в Броварах. Там перевізники вийшли на вулиці з автоматами та влаштували розбірки.

Великий Київ у Google News

підписатися