“Мінер” мосту Метро вже не в СІЗО

18:17 06.06

“Мінера” столичного мосту Метро Віталія Ткаленка відправили до спеціалізованого психіатричного закладу. Невдовзі має бути проведено психолого-психіатричну експертизу.

“Мінер” мосту Метро вже не в СІЗО

Про це заявила речниця прокуратури Києва Надія Максимець, пише Українська правда.

Відбулося екстрене судове засідання зі зміни запобіжного заходу, де було прийнято рішення змінити запобіжний захід з тримання під вартою на поміщення до закладу для надання психіатричної допомоги”, – зазначила Максимець.

Згідно з попереднім рішенням суду, який визначив підозрюваному запобіжний захід у вигляді арешту до 29 липня з можливістю внесення застави, він мав перебувати в СІЗО. Однак там Ткаленка оглянув фельдшер і виявив схильність до суїциду.

За словами речниці прокуратури, після цього до СІЗО було викликано “швидку допомогу”, лікарі якої надали свій висновок, згідно з яким підозрюваному краще перебувати під наглядом лікарів задля його власної безпеки, а також безпеки людей, які мали перебувати з ним у камері.

Максимець зазначила, що підозрюваного було поміщено до спеціалізованої психіатричної лікарні в Глевасі на Київщині, де він перебуватиме до 29 липня. Вона додала, що в разі потреби запобіжний захід може бути продовжено. Невдовзі проведуть психолого-психіатричну експертизу.

загрузка...

Нагадаємо, 1 червня чоловік погрожував підірвати міст Метро. Рух було перекрито. Через годину Віталія Ткаленка вже затримали

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...