Кияни скаржаться на протитанкові їжаки та плити посеред тротуарів (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
14:51 14.06.2022

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, на дорогах масово почали з’являтися засоби зупинення ворога: протитанкові їжаки, бетонні плити, окопи тощо. Згодом їх прибрали у регіонах де не ведуться активні бойові дії. Наприклад, в Києві деякі блоки та їжаки зсунули з доріг та сконцентрували на тротуарах.

Кияни скаржаться на протитанкові їжаки та плити посеред тротуарів (ФОТО)

Як пише “Цар-панус” з фотопідтвердженням, в деяких місцях вони заважають безперешкодному пересуванню громадян. Мова йде про ті засоби зупинення ворога, які не використовуються зараз за прямим призначенням та в тих регіонах де не ведуться активні бойові дії.

Подібна ситуація не тільки завдає незручностей містянам, а й може призвести до травмування людей. Ми розуміємо важливість подібних елементів, розуміємо, що не час їх прибирати зовсім, але наполягаємо на тому, що їх можна тимчасово розмістити так, аби не заважати пересуватись містянам“, – йдеться у повідомленні.

Так, на вулиці Западинській їжаки перекривають майже увесь тротуар. Пройти там з дитиною у візочку або проїхати на кріслі колісному майже неможливо, доводиться виходити на дорогу.

Подібна ситуація й на одному з перехресть Києва – Вишгородська/пр.-т. Правди. Відносно нещодавно там зробили чудову тактильну навігацію, яка зараз з одного боку веде прямо у протираковий їжак, а з іншого у бетоні блоки.

Нагадаємо, на Дарниці вже кілька локацій мають інклюзивні тротуари та пішохідні доріжки (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин