Кияни пропонують створити у Гостиному дворі Центр місцевого самоврядування

Автор: Марія Супрун
14:15 05.03

Мешканці столиці виступили з ініціативою створити в Києві Центр місцевого самоврядування на базі монументального комплексу “Гостинний двір”.

Кияни пропонують створити у Гостиному дворі Центр місцевого самоврядування

Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради, автором якої є Чеславський Олег.

“Київ столиця України! А столиця має бути взірцем для всієї країни. Але тим часом поки в Україні триває реформа децентралізації відсутній Центр Місцевого Самоврядування! Рішення створити такий центр децентралізації, інновації та самоврядування є нагальним і дуже своєчасним, тим більше, що зараз знову постало питання Гостинного двору, який ще 10 років тому громада вимагала перетворити на Громадський простір”, – йдеться у документі.

Петиція створена на сайті 2 березня і наразі набрала 15 підписів з 10 тисяч необхідних для розгляду.

Нагадаємо, у Зеленського вирішили, що Гостиний двір почекає і не виділили грошей. Згодом очільник Мінкульту заблокував передачу Гостинного двору киянам. В Департаменті культури КМДА таку пропозицію розкритикувати та попросили передати пам’ятку архітектури у власність міста.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з тим, аби Уряд невідкладно ухвалив рішення про передачу Гостинного двору громаді столиці.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...