Киянка цілий рік “мінувала” навчальний заклад через конфлікт з донькою

14:07 03.10.2020

У Києві судитимуть 56-річку жінку, яка через конфлікт з донькою впродовж року “мінувала” вищий навчальний заклад у столиці. Санкція статті передбачає від 4 до 8 років позбавлення волі. Щоправда, результати проведеної судово-психіатричної експертизи засвідчили, що жінка є обмежено осудною.

Киянка цілий рік “мінувала” навчальний заклад через конфлікт з донькою

Як повідомляє прокуратура Києва, обвинувальний акт відносно 56-річної жінки, яка неодноразово повідомляла про замінування корпусів Національної академії державного управління при президентові України (ч. ч. 1, 2 ст. 259 КК України), скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Слідчі з’ясували, що у період з липня 2019 по червень 2020 року жінка здійснила 13 завідомо неправдивих повідомлень про замінування. Її невдовзі встановили та затримали.

Виявилось, що вказані дії вона здійснювала через конфлікт із донькою, яка працює у навчальному закладі, бажаючи її звільнення.

Результати проведеної судово-психіатричної експертизи засвідчили, що жінка є обмежено осудною.

Читайте також: За серію мінувань – 4,5 роки тюрми. Суд виніс вирок рецидивісту, що зірвав понад сотню судових засідань

Нагадаємо, аналогічна ситуація цьогоріч склалась довкола столичної гімназії – за перший тиждень вересня надійшло понад 14 дзвінків про вибухівку у навчальному закладі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...