Квитки на поїзди до Австрії та Угорщини невдовзі можна буде придбати онлайн

Автор: Вікторія Мілюта
13:26 11.03

Придбання квитків на потяги міжнародного сполучення стає ще зручнішим – тепер замовити поїздку до Австрії та Угорщини можна в онлайн-режимі.

Квитки на поїзди до Австрії та Угорщини невдовзі можна буде придбати онлайн
Світлодіодне освітлення

Як повідомили в Укрзалізниці, 18 березня розпочинається продаж квитків до Австрії та зворотно.

Придбати їх можна буде через застосунок, а для прямого поїзда Київ — Відень знадобиться верифікація акаунту через Дію.Підпис.

«Крок за кроком оцифровуємо наші сервіси та робимо їх зручними для клієнтів. Після тривалої та непростої роботи роботи нам вдалося досягти домовленостей з Угорщиною та Австрією щодо онлайн-продажу квитків на поїзди. Після реалізації цього проєкту ще більше наших міжнародних рейсів стануть доступними онлайн і пасажирам більше не доведеться їхати до кас, щоб купити квиток та спланувати свою подорож. Також, як продемонстрував досвід на маршруті Київ — Варшава, це досить потужний запобіжник від перекупів. Рухаємося далі», — розповів голова правління компанії Євген Лященко.

За його словами, на другому етапі стануть доступними онлайн також квитки на поїзди, що прямують в Австрію транзитом через Угорщину, тобто Київ — Будапешт — Відень та Чоп — Будапешт — Відень.

Читайте також: Новий сервіс від Укрзалізниці: пасажири зможуть моніторити квитки на поїзди з можливістю автовикупу

Залізничники відмітили, що прямі сполучення Україна — Угорщина (Мукачево — Дебрецен, Мукачево — Будапешт, Чоп — Захонь) з’являться в застосунку трохи пізніше.

Тож вже з 12 березня продаж квитків через каси на прямий поїзд Київ — Відень — Київ на дати відправлень, починаючи з 18 березня, припиняють.

Ці обмеження триватимуть безпосередньо до відкриття онлайн-продажів. Та це не торкнеться поїзда Чоп — Відень — Чоп, квитки на який доступні фактично на всі дати.

Нагадаємо, новий прямий поїзд №143/146 Відень — Чоп — Відень має зручні стиковки з нічними поїздами з Києва, Луцька та Рівного.

Великий Київ у Google News

підписатися