Корнієнко розповів про “потаємну мрію” Зеленського щодо Києва

Автор: Володимир Хлєбников
10:38 15.11.2021

Ідея президента Володимира Зеленського про переїзд органів влади з центру Києва до інших районів столиці або у передмістя наразі так і залишилася нереалізованою.

Корнієнко розповів про “потаємну мрію” Зеленського щодо Києва
оренда квартири Київ

Про це заявив перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

Ця ідея залишилася як нереалізована мрія. Я думаю, що згодом рано чи пізно хтось її здійснить”, – сказав політик в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Корнієнко пояснив, що переїзд органів влади із центру до інших районів столиці “пов’язаний із багатьма організаційними нюансами”, зокрема, зі створенням умов для роботи представників держохорони.

Він зазначив, що наразі на переїзд не наважується навіть Київська міська держадміністрація, попри те, що це давно хотів зробити київський мер Віталій Кличко. Вони компактніші та могли б бути модерновішими“, – сказав віцеспікер.

Читайте також: “Ми – лохи, виборці, які підтримали Зеленського – “лоханулися”: лікар Комаровський про чинного президента

Разом з тим Корнієнко переконаний, що коли українське суспільство стане сучаснішим, то “мрія про такий переїзд здійсниться, і політики зрозуміють, що треба переїхати кудись на Теличку” (промислова зона на правому березі Києва.

Президентська мрія про переїзд

Одразу після виборів, навесні 2019 року, шостий президент України Володимир Зеленський заявив про непереборне бажання переїхати з Банкової, де розташована його Адміністрація (згодом Офіс). Найчастіше розглядався варіант переїзду в Український дім на Європейській площі. В будівлі на Банковій президент пропонував влаштувати музей. Зеленський стверджував, що на Банковій “не можна знаходитися, там можна з глузду з’їхати”.

Також президент озвучував ідею про переїзд основних органів влади з центру Києва в інші райони. 

Читайте також: В Україні заборонили фільм із Зеленським

У липні 2019 року повідомлялося, що перетворення Українського дому на Офіс президента можуть почати вже в серпні. На це знадобилося б приблизно 300 мільйонів гривень, а сам переїзд тривав би не менше як рік. Втім, вже у серпні тодішній керівник ОПУ Андрій Богдан заявив, що “немає ніякого сенсу переїжджати”.

Нагадаємо, 11 листопада Олександр Ткаченко написав заяву про відставку з посади міністра культури та інформаційної політики. Основною причиною свого рішення він назвав передачу Держкіно в управління Кабміну. Свого часу Ткаченко дуже намагався очолити КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися