Кононенко показав осіб, які можуть бути причетними до нападу на Порошенка (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
23:46 30.08

У такий спосіб депутати та партійці допомагають владі об‘єктивно і швидко розслідувати злочин.

Кононенко показав осіб, які можуть бути причетними до нападу на Порошенка (ВІДЕО)

Відповідні відео депутат Київради від “Європейської Солідарності” Віктор Кононенко оприлюднив у Facebook.

“Наші однодумці, соратники і просто небайдужі громадяни опрацювали величезний масив відео і фотоматеріалів для того, щоб установити всі обставини нападу на п‘ятого Президента України Петра Порошенка. За результатами цієї роботи презентуємо всю групу, що може бути причетна до злочину”, – зазначив у дописі  до відео депутат.

Він також подякував   усім за пророблену роботу та додав, що буде вдячний за будь-яку інформацію стосовно цих осіб і місця їх перебування.

Як повідомлялося, Віктор Кононенко  зауважував, що його колеги із СБУ напередодні отримували інформацію про можливий напад на Петра Порошенка.

Нагадаємо, 24 серпня у Києві з нагоди Дня Незалежності пройшов Марш захисників України, в якому взяли участь тисячі громадян, в тому числі і Петро Порошенко (ФОТО).  Під час заходу на п’ятого президента було скоєно напад — його облили зеленкою. Поліція вже затримала нападника.

Після нападу п’ятий Президент, лідер партії “Європейської Солідарності” Петро Порошенко звернувся до президента Володимира Зеленського.

У фракції “Європейської Солідарності” у Київраді вважають, що  інцидент із зеленкою – це провокація проти пам’яті Героїв Небесної Сотні. Крім того, згодом стало відомо, що нападник на Порошенка потрапив до реанімації.

Також відомо, що бездіяльність поліції у справі про напад на п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка оскаржують у суді.

Великий Київ у Google News

підписатися