Команда Київської політехніки розробила унікальну комплексну технологію виробництва водню

19:35 08.03.2023

Проблема водневої енергетики полягає в тому, що пристрої, які використовуються для отримання водню, не задовольняють вимогам безпечності та економічності.

Команда Київської політехніки розробила унікальну комплексну технологію виробництва водню
Світлодіодне освітлення

Про унікальний винахід, зроблений командою  з Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського (керівник Андрій Зілінський), розповіли у проєкті “Sikorsky Challenge 2022”.

Варто нагадати, що ми живемо в часи постійного зростання ринку альтернативних джерел енергії. Світовий ринок водневої енергетики становить близько $700 млрд, а до 2050 року він збільшиться  більше ніж у 6 разів. 

Проблема водневої енергетики  полягає в тому, що пристрої, які використовуються для отримання водню, не задовольняють вимогам безпечності та економічності.

Команда столичного вузу запропонувала своє рішення цієї проблеми – комплексну технологію виробництва водню шляхом електролізу із застосуванням ультразвукових модулів. 
 
Запропонована командою технологія виробництва водню дозволить:
  • Підвищити продуктивність і енергоефективність
  • Спростити конструкцію пристрою та зменшити собівартость кінцевого продукту – водню
  • Забезпечити максимальну безпечність для персоналу та довкілля.
Аналоги пристрою в такому конструктивному виконанні зараз відсутні. 
 
Запропонована технологія є  конкурентноспроможною. Незважаючи на основних суперників ринку (фірма OGO HHO та Hydroxy Power) розроблена командою технологія має ряд суттєвих переваг, зокрема, екологічність, високу енергоефективність, простоту та технологічність. Очікувана ринкова вартість типової установки – 40 тисяч доларів.
 
За словами винахідників, промислове втілення цієї розробки допоможе вирішити існуючі проблеми водневої енергетики та задовольнити споживацький  попит у металургії, хімічній промисловості, енергетиці, транспорті та побуті

Великий Київ у Google News

підписатися