Розікрали майже 1 млн грн на ремонті Південного мосту – повідомлено підозру директору КП “Київавтошляхміст”

Автор: Галина Ворона
13:45 03.05

Директор комунального підприємства “Київавтошляхміст” отримав чергову підозру – у розтраті майже 1 млн гривень під час ремонту столичних мостів та розв’язок.

Розікрали майже 1 млн грн на ремонті Південного мосту – повідомлено підозру директору КП “Київавтошляхміст”

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За даними слідства, між КП “Київавтошляхміст” та приватним підприємством у 2023 році був укладений договір на виконання робіт з ремонту деформаційних швів мостів та транспортних розв’язок у м. Києві.

Відповідно до угоди підрядник повинен був провести ремонт деформаційних швів на Південному мостовому переході через річку Дніпро.

З метою заволодіння бюджетними коштами під час проведення робіт безпідставно змінили матеріали, не передбачені дефектним актом та кошторисною документацією.

Дані матеріали не відрізняли якісними та технічними характеристиками від зазначених в офіційних документах, проте їх вартість була значно дорожча. Це призвело до майже мільйона гривень додаткових витрат з бюджету. Вказана сума збитків підтверджується й експертними дослідженнями.

У подальшому на той час в.о. директора КП, достовірно знаючи, що під час виконання робіт підрядником частково замінено бетонну суміш, на іншу, не передбачену тендерною документацією, підписав довідки про вартість будівельних робіт та платіжні доручення, на підставі яких вказані роботи були оплачені.

Посадовцю оголосили про підозру за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст.191 КК України).

У ході слідства також буде надана правова оцінка діям службових осіб підрядної організації.

Читайте також: Завищення на 24 млн грн витрат на оренду техніки для будівництва Подільського мосту – під суд піде в.о. директора КП 

Нагадаємо, директора “Київавтошляхмосту” та головного інженера КП також підозрюють у службовій недбалості, яка спричинила збитки бюджету  на понад 3,5 млн грн.

Як повідомляв “ВК”, столична прокуратура підозрює керівника приватного підприємства у заволодінні 3,5 млн грн бюджетних коштів під час ремонту столичних мостів та розв’язок.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин