На Борщагівському шляхопроводі змонтували перші нові балки

18:15 05.06.2020

Дорожники розпочали монтувати нові балки у прогонах Борщагівського шляхопроводу. Завершити ремонт на частині шляхопроводу у бік Борщагівки і відновити по ній рух планують до початку вересня.

На Борщагівському шляхопроводі змонтували перші нові балки

Як повідомив в. о. гендиректора “Київавтодору” Олександр Федоренко, дорожники розпочали монтувати нові балки у прогонах мосту. 

Перші 7 балок у крайньому прогоні Борщагівського шляхопроводу зайняли своє місце. Паралельно влаштовують арматуру шкафної стінки, підференників. Монтують опалубку для бетонування елементів споруди”, – зазначив він.

За попередніми планами, на цій частині шляхопроводу замінять 35 балок. На ділянці шляхопроводу під трамвайними коліями і на частині у бік центру замінили 41 балку. Ремонтують дорожники й опори споруди.

Борщагівський шляхопровід, ремонт

Як повідомлялось, на початку травня дорожники приступили до другого етапу ремонту Борщагівського шляхопроводу: рух у центр відкрили, у інший бік закрили – як об’їхати.

Нагадаємо, у столиці ремонтують 14 мостів та шляхопроводів, а також два десятки вулиць. Зокорема, на арці Подільсько-Воскресенського мосту почали встановлювати ванти.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...