Кличко стверджує, що спецперепустки отримали усі, хто потребував. Кому видали

Автор: Галина Ворона
13:21 07.04

У Києві видали уже майже 500 тисяч спецерепусток на проїзд у громадському транспорті. Тимчасові незручності виникли через те, що видавали їх у вихідні. Але в понеділок та вівторок усі, хто потребував, отримали ці документи.

Кличко стверджує, що спецперепустки отримали усі, хто потребував. Кому видали

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу. 

За його словами, спецперепустки в першу чергу отримали працівники критично важливих сфер: медпрацівники, рятувальники, працівники комунальної, транспортної та соціальної сфер, працівники торгівлі та військові. 

Кличко стверджує, що майже 500 тисяч виданих перепусток для проїзду в громадському транспорті  – цілком достатньо.

Перепуски, зокрема, видали:

  • закладам охорони здоров’я та фармацевтики – 152 тисячі;
  • сфері промисловості (підприємствам з виробництва та реалізації продуктів харчування,
  • оборонної галузі, машинобудування) – 104 тисячі;
  • центральні органи виконавчої влади, державні та комунальні установи та організації отримали загалом 81 тисячу спецквитків;
  • військовослужбовці, рятуальники, правоохоронці, органи судової системи – 72 тисячі;
    підприємства житлово-комунального господарства – 46 тисяч;
  • працівникам ЗМІ видали – 4700 спецперепусток;
  • закладам культури, релігійної та ритуальної сфери – 2700.

Мер нагадав, що через велику кількість заявок терміново друкували додатково 100 тисяч спецперепусток.

Тимчасові незручності виникли через те, що видавали їх у вихідні. Але в понеділок та вівторок усі, хто потребував, отримали ці документи”, – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, такі спецквитки не можуть видати всім охочим.

Бо навіщо ми тоді запроваджували суворі обмеження? Ви бачили, скільки людей в понеділок намагалися потрапити в транспорт! Це всі працівники критично важливих підприємств? У мене питання! У нас локдаун, а люди продовжують поводитися, ніби все чудово і ніякої пандемії немає!” – обурився мер.

Національна поліція вже затримала кількох ділків, які продавали підробні спецперепустки, зауважив Кличко і закликав киян не купувати ніяких квитків в інтернеті.

Чимало було спекуляцій щодо кількості транспорту. Мовляв – не вистачало. Наголошую, комунальний транспорт працює за звичайним графіком і поки – в тій же кількості. У понеділок, за спецперепустками, наземним комунальним транспортом скористалися 200 тисяч пасажирів. Метро – майже 152 тисячі людей. У вівторок – 300 тисяч пасажирів скористалися наземним транспортом і майже 210,5 тисяч поїздок зафіксували в метро”, – заявив Віталій Кличко.

Він додав, що ситуацію у місті постійно моніторять ситуацію і в разі необхідності будуть коригувати графік руху і кількість транспорту залежно від пасажиропотоку, оскільки заповненість рухомого складу зараз в рази менша. У тому числі тимчасово змінитися може і розклад руху поїздів метрополітену.

Читайте також: Півгодини фотошопу і спецперепустка для проїзду готова (ВІДЕО) 

Нагадаємо, ще вчора сотні киян зі сльозами на очах благали видати їм спецперепустки для проїзду у громадському транспорті під час локдауну. Наприкінці дня видачу перепусток припинили,  хоча охочих їх отримати залишалось багато.

Раніше в ОП дорікнули Кличку за те, що залишив лікарів без спецперепусток на транспорт.

Знайшлись у столиці і ділки, які вирішили підзаробити на продажу в інтернеті спецперепусток на проїзд у громадському транспорті. Департамент транспортної інфраструктури звернувся до правоохоронців через ці оголошення. Згодом за продаж затримали 18-річну дівчину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...