Керівник поліції Києва повинен доповісти у Київраді про хід розслідування нападу на Порошенка – Володимир Прокопів

Автор: Галина Ворона
14:42 31.08

Голова фракції “Європейська Солідарність” в Київраді і заступник міського голови Володимир Прокопів на сьогоднішньому пленарному засіданні Київради порушив питання необхідності об’єктивного та неупередженого розслідування нападу на п’ятого президента України Петра Порошенка під час Маршу патріотів. Він наполіг, щоб керівник київської поліції на найближчому пленарному засіданні Київської міської ради доповів про хід розслідування нападу.

Керівник поліції Києва повинен доповісти у Київраді про хід розслідування нападу на Порошенка – Володимир Прокопів

Як розповів у своєму Телеграм-каналі Володимир Прокопів, відповідне протокольне доручення підтримав мер Києва Віталій Кличко.

За словами заступника міського голови, ганебна провокація проти п’ятого президента України на Марші патріотів — це провокація проти Героїв Небесної сотні, проти учасників російсько-української війни, а значить — проти української державності.

Тому сьогодні на пленарному засіданні Київради Володимир Прокопів порушив питання необхідності об’єктивного та неупередженого розслідування нападу на п’ятого президента України Петра Порошенка під час Маршу патріотів.

Він подякував Віталію Кличку за підтримку.

Таким речам не місце в українській столиці”, – додав Володимир Прокопів.

Читайте також: Кононенко показав осіб, які можуть бути причетними до нападу на Порошенка (ВІДЕО) 

Нагадаємо, 24 серпня у Києві з нагоди Дня Незалежності пройшов Марш захисників України, в якому взяли участь тисячі громадян, в тому числі і Петро Порошенко (ФОТО).  Під час заходу на п’ятого президента було скоєно напад — його облили зеленкою. Поліція вже затримала нападника.

Після нападу п’ятий Президент, лідер партії “Європейської Солідарності” Петро Порошенко звернувся до президента Володимира Зеленського.

У фракції “Європейської Солідарності” у Київраді вважають, що  інцидент із зеленкою – це провокація проти пам’яті Героїв Небесної Сотні. Крім того, згодом стало відомо, що нападник на Порошенка потрапив до реанімації.

Також відомо, що бездіяльність поліції у справі про напад на п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка оскаржують у суді.

Великий Київ у Google News

підписатися