Карантин, день 68. 4 заборонені в’їзди для вантажівок

08:24 18.05

З сьогоднішнього дня, 18 травня, починає діяти заборона на в’їзд вантажівок до столиці. Фури не зможуть попасти до міста вранці – з 7:00 до 10:00. Та ввечері – з 17:00 до 20:00. 

Карантин, день 68. 4 заборонені в’їзди для вантажівок

Таке обмеження встановлюється на 4 в’їздах до Києва: на Житомирському, Бориспільскому, Одеському та Гостомельському шосе.

Мер Віталій Кличко пояснив такі заходи необхідністю стабілізації трафіку в місті під час пікового навантаження на дороги столиці.

Ми запроваджували такі заходи, але контроль за ними недостатній. Я звернувся до поліції посилити цю роботу”, – додав він.

За його словами, це суворе обмеження діятиме до повного відновлення роботи громадського транспорту, коли на дорогах міста стане менше приватного транспорту.

Ми поступово збільшуємо кількість наземного громадського транспорту, щоб після 22 травня він вже працював в звичайному режимі. Але, хочу підкреслили: дотримання правил безпеки в ньому ніхто не відміняв! Бо, за словами медиків, понад 30% заражень відбуваються саме в громадському транспорті. Коли люди не тримають дистанцію, не одягають маску та рукавички”, – наголосив мер.

загрузка...

Читайте також: Погані новини для ТРЦ – відкриють не раніше за метро

Слід зазначити, що столиця весь минулий тиждень захлиналась через затори, а черги на громадський транспорт були неймовірні – і це продовжиться як мінімум до 22 травня, коли має повноцінно запрацювати громадський транспорт. Хоча ситуація все рівно залишиться напруженою, адже  22 травня знімуть ще деякі обмеження – відкриють дитсадки, дозволять спорт і ЗНО. Як це все працюватиме за відсутності метро – можна здогадатись.

Щоб подолати транспортний колапс, мер Києва Віталій Кличко звернувся до центральної влади з проханням дозволити роботу підземки. Зеленський та Шмигаль не підтримали цю ініціативу, хоча МОЗ не проти. Тим часом на сайті Київради з’явилась петиція з проханням встановити на всіх станціях метро спиртовмісні антисептики.

Читайте також: Відкрити метро негайно – петиція

За прогнозами Офісу президента відновлення роботи метро у країні можна чекати до кінця червня – початку липня. А поки що тунелями метро курсують порожні потяги.

А тим часом приватні перевізники підраховують, на скільки може зрости ціна за проїзд, якщо в маршрутках встановлять ліміт на кількість пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...