Кличко просить Уряд відкрити метро – дата

12:18 13.05

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням відновити роботу метро у звичайному режимі з 25 травня.

Кличко просить Уряд відкрити метро – дата

Про це Кличко заявив під час брифінгу.

Я звертаюсь до Уряд після 22 травня, а точніше з 25 травня, бо 22 – це п’ятниця, а потім два вихідних, дозволити відновити роботу метро столиці. Звичайно ми будемо дивитись на ситуацію з коронавірусом і сподіваємось вона не погіршиться. Сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро”, – зазначив Кличко.

За його словами, метро має відкритися для роботи в звичайному режимі.

Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені – вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи і буде ще гірше. Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай. Тут настає і ваша відповідальність – за дотримання дистанції, обов’язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби”, – додав Кличко.

Не обійшлося без жарту з приводу запуску метро:

загрузка...

Читайте також: Відкрити метро негайно – петиція

В той же час, за прогнозами Офісу президента відновлення роботи метро у країні можна чекати до кінця червня – початку липня. А поки що, тунелями метро курсують порожні потяги.

Нагадаємо, після першого послаблення обмежень та без метро – Київ уже два дні стоїть у заторах.

загрузка...